מסחר אונליין

מסחר אונליין הוא פעולת הקנייה והמכירה של מוצרים פיננסיים באינטרנט. הסוחר קונה ומוכר באמצעות פלטפורמת מסחר מקוונת. שיטת מסחר זו עשויה לכלול מסחר באגרות חוב, מניות, חוזים עתידיים, מטבעות בינלאומיים ומכשירים פיננסיים אחרים.

רוב האנשים מבצעים מסחר מקוון באמצעות מתווך מקוון, חברת תיווך המציעה את שירותיה באינטרנט. שלא בדומה לברוקרים מסורתיים, המשקיע אינו פוגש את הברוקר פנים אל פנים ואינו מנהל מגעים טלפוניים. הכול קורה באינטרנט.

אז מהו מסחר אונליין?

מסחר אונליין מוגדר כקנייה ומכירה של מניות בהליך אלקטרוני באמצעות פלטפורמת מסחר מקוונת. שיטה זו נחשבת לאחת הפעילויות הפופולריות והפונקציונליות ביותר. בכלכלה המתפתחת במהירות, חשוב לשמור על מגמות מסחר יצירתיות, על אפשרויות מינוף גבוה, וכל פעילות עסקית מתבצעת היום ביעילות ובפשטות. זה נכון גם למסחר מקוון במניות.

תהליך קניה ומכירה של מניות מתבצע היום בקלות רבה יותר, וניתן לסחור גם בנוחות הבית. פתיחת חשבון בפלטפורמת המסחר ATRADE מאפשרת לכם לבצע מסחר אונליין במגוון מוצרים זמינים.

שליטה רבה יותר

מסחר אונליין מאפשר הרבה יותר שליטה על עסקאות בהשוואה לשיטות מסחר מסורתיות. בגישה זו, ניתן לבצע עסקאות במהירות גבוהה יותר מאי פעם, והרבה יותר מהר מכפי שניתן לבצע פנים אל פנים או בטלפון.

מלבד היכולת לנהל מספר רב של תפקידים בו זמנית, לסוחרים מקוונים יש גישה לנתונים נרחבים. אתר פלטפורמת מסחר מספק מידע מקיף על חברות ושווקים בהם ניתן לסחור, והאינטרנט פתח את הדלת לעולם ההשקעות, לאנשים רבים.

איך עובד מסחר אונליין?

מסחר אונליין מתבצע במגוון שיטות, וההבדלים טמונים בפלטפורמת המסחר ובמכשירי ההשקעה בהם מתבצע המסחר. זהו תהליך של ביצוע פעולות מסחר במגוון מכשירים פיננסיים, באמצעות פלטפורמה שבחרתם, על תשתית מקוונת.

במילים אחרות, סוחרים מתחברים לאינטרנט באמצעות הטלפון החכם או המחשב, נכנסים לפלטפורמת מסחר שבחרו, ומבצעים פעולות מסחר עם כסף שהפקידו בחשבון המסחר שפתחו. הכסף שהופקד בחשבון המסחר מאפשר לבצע מגוון הוראות מסחר, אשר מועברות ל"שוק" באמצעות הפלטפורמה המקוונת הנבחרת.

מערכת המסחר שואבת נתונים מספקי נתונים רלוונטיים ומהשווקים, ומבצעת פקודות מסחר באופן חיצוני בשווקים, או באופן פנימי במערכת, במקביל להיבטים האחרים של מסחר אלקטרוני בתחום ההשקעות.

צעדים ראשונים למסחר אונליין

אם אתם מעוניינים להתחיל פעילות של מסחר אונליין ותוהים מה הם הצעדים הדרושים כדי להתחיל, ובכן, זה מתחיל עם הפקדת סכום כסף קטן או גדול, בהתאם לרף ההפקדה המינימלי הנדרש על ידי פלטפורמת המסחר שבחרתם, אותו אתם מתכוונים להפקיד בחשבון שתפתחו במערכת. אי אפשר להיכנס למסחר מקוון ללא כסף.

מנהלי פלטפורמת המסחר מוודאים שאינכם קטינים, ובהרשאתכם, בודקים את פרטי הזהות שלכם, והיסטוריית התנהלות כלכלית. מרגע שנתנו את אישורם, אתם יכולים להתחיל את צעדיכם הראשונים בעולם המסחר המקוון.

קצת עלינו

חדשות הכלכלה הינו פורטל חימני המרכז בתוכו את כל הטיפים והכלים אפשר יעזרו לכם להתנהל נכון, בכלכלה הביתית וכן בכלכלה העסקית. תיהנו!

לוח שנה

נובמבר 2021
א ב ג ד ה ו ש
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930